Zájmové kroužky
Zájmové kroužky pro 1. stupeň ZŠ 2019/2020
Název kroužku
|
Vedoucí kroužku
|
Čas a místo
|
Třída
|
Keramický
|
Dagmar Krchňáková
|
pondělí 14:00-15:30
pondělí 16:00-18:00
keramická dílna
|
2. – 5.
dospělí
|
Keramický
|
Šárka Kandlerová
|
úterý 13:30 – 15:30
keramická dílna
|
3. – 5.
|
Malý zdravotník
|
Pavlína Zieglerová
|
pondělí 15:00 – 16:00
|
-
– 4.
|
Pohybové hry – korfbal
|
Externista 1
Externista 2
Externista 3
|
čtvrtek 15:05 – 16:30
velká tělocvična
|
do 10 let
|
Míčové hry - basketbal
|
Externista 4
|
čtvrtek 14:30 – 15:15
malá tělocvična
|
-
– 3.
|
Bijásek
|
Dana Menšíková
Jana Cásková
|
pondělí 13:00 -16:00
1x za 14 dní
kino Metro
|
ŠD
|
Loutkový
|
Dana Menšíková
|
středa 15:00 – 16:30
školní družina
|
1. - 5.
|
Pracovně výtvarné dovednosti
|
Vlasta Řepková
|
úterý 15:00 -16:30
školní družina
|
-
– 3.
|
Jóga a pohybové hry
|
Jana Cásková
|
úterý 15:00 – 16:15
|
-
– 4.
|
Hry s pohybem
|
Ilona Skýpalová
|
středa 15:00 – 16:30
ŠD
|
-
– 3.
|
Angličtina 1.st.
|
Zuzana Répalová
|
pondělí 11:50 – 12:35
F17
|
1.B
|
Angličtina 1.st.
|
Zuzana Répalová
|
pondělí 12:40 – 13:25
F15
|
2.B
|
Angličtina 1. st.
|
Zuzana Répalová
|
pondělí 13:30 – 14.15
F15
|
2.A
|
Angličtina 1. st.
|
Zuzana Répalová
|
úterý 11:50 – 12:35
F16
|
1.A
|
Angličtina 1. st.
|
Zuzana Répalová
|
úterý 12:40 – 13:25
F16
|
1.A/B
|
Angličtina 1.st.
|
Zuzana Répalová
|
úterý 13:30 – 14.15
F16
|
2.A/B
|
Zdravotní tělesná výchova
|
Dagmar Krchňáková
|
čtvrtek 7:00 – 7:45
tělocvična
|
-
– 5.
|
Zájmová tělesná výchova
|
Jaroslava Plesková
|
pondělí 13:30 – 15:05
tělocvična
|
1., 2.r.
|
Zájmová tělesná výchova
|
Nikola Kočařová
|
pondělí 13:30 – 15:05
tělocvična
|
1., 2.r.
|
Dramatická výchova
|
Jitka Minářová
|
pondělí 13:30 – 15:00
herna
|
4., 5.r.
|
Dramatická výchova
|
Jitka Minářová
|
úterý 13:00 – 14:30
herna
|
3.r.
|
2. stupeň a RG
Název kroužku
|
Vedoucí kroužku
|
Čas a místo
|
|
Sborový zpěv
|
Dagmar Havlíková
|
pátek 7:00 – 7:45
hudebna F 12
|
ZŠ + RG
|
Přírodovědný
|
Radka Říčánková
|
úterý 14:10 – 15:40
laboratoř A24
|
ZŠ + RG
|
Kroužek vědy
|
Radka Říčánková
|
středa 13:45 – 15:15
laboratoř A24
|
1., 2.st. ZŠ
|
Míčové hry - fotbal
|
Stanislav Slezák
|
pátek 13:30 – 15:00
tělocvična
|
ZŠ + RG
|
Korfbal
|
Martin Šnévajs
|
úterý 15:00 – 17:00
tělocvična
|
ZŠ + RG
|
Korfbal
|
Aneta Lešanská
|
úterý 15:00 – 17:00
tělocvična
|
ZŠ + RG
|
Korfbal
|
Martin Šnévajs
|
středa 16:00 – 17:30
tělocvična
|
ZŠ + RG
|
Debatní
|
Veronika Gazdíková
|
středa 13:30 – 14:30
|
RG
|
http://www.korfbal.prostejov.cz
Ředitel |
|
|
telefon: 582 301 411 |
|
Zástupce ředitele pro RG |
Telefon: 582 301 404 |
Zástupce ředitele pro ZŠ |
Telefon: 582 301 403 |
Jídelna |
|
|
Telefon: 582 301 422 |